نرخ روز بهترین گروبگ

نرخ روز بهترین گروبگ

نرخ روز بهترین گروبگ از طریق همین بستر اینترنتی به صورت آنلاین به روز می شود. فروش گروبگ در این مرکز به صورت عمده و با نازلترین قیمت انجام می گیرد.

نرخ روز بهترین گروبگ

بهترین گروبگ

گروبگ یا به اصلاح دیگر کیسه کشت، یک نوع کیسه پلاستیکی است که داخل آن به صورت یک محیط کشت مناسب تعبیه شده است. از این نوع محصول برای کشت گوجه فرنگی و خیار و دیگر محصولات سالادی استفاده می شود.
مصرف و استفاده از گروبگ در تولید فراورده های سالادی به منظور صرفه جویی در زمان و همچون مقرون به صرفه بودن این نوع روش کشت انجام می گیرد.
محیط کشت گروبگ ها معمولا بر پایه مواد آلی بدون خاکستر همانند ذغال، سنگ نارس، زغال چوب، کمپوست زباله سبز، پوست کمپوست و تراشه های چوب کمپوست و یا ترکیبی از این ها می باشد.
همان طور که گفته شد، در محیط کشت گروبگ ها به صورت معمول از کمپوست های مختلف استفاده می شود.
مواد کمپوست شده موجب افزایش رشد گیاه می شوند و از روش های و فرایندهای مختلف شیمیایی تولید می گردند. این نوع مواد در مقایسه  با مواد آلی از حجم کمتری برخوردار می باشند. این ترکیبات به شکل های مختلف پودری، گرانوله، مایع و حتی به صورت گاز نیز کارآیی دارند.

نرخ روز بهترین گروبگ

دلایل استفاده از گروبگ ها متفاوت است که در ادامه به شرح انواعی از آن ها می پردازیم:

  • اقتصادی بودن نوع بستر کشت
  • کنترل بهتر آفات و بیماری ها
  • زهکشی مناسب کشت
  • ایجاد خطوط و تراکم کشت
  • طول و عرض کیسه ها با توجه به نوع کشت متغییر و موجود می باشد.
  • امکان کاشتن نهال در این نوع کیسه در تمام فصول سال
  • صرفه جویی در مصرف آب
  • سهولت نگهداری متمرکز این نوع کیسه

نرخ روز بهترین گروبگ

نرخ روز بهترین گروبگ

ما در این مرکز به فروش عمده و مستقیم انواع محیط های کشت آماده همچون انواع گروبگ ها با کیفیت درجه یک و قیمتی مناسب پرداخته ایم.
شرکت تولیدی ما با افتخار محصولات خود را که شامل انواع محیط های کشت آماده و انواع کودهای کمپوست شده آماده است، را در اختیار تمامی متقاضیان و مشتریان خود در سراسر ایران قرار می دهد و جهت جلب رضایت مشتریان سعی در ارسال سریع، مطمئن و کم هزینه محصولات سفارشی به دست مشتریان گرامی را دارد.
لذا در صورت درخواست، شما مشتریان گرامی می توانید با یکی از راه های ارتباطی زیر با مشاورین مجموعه ما جهت ثبت سفارش در ارتباط باشید.
نرخ روز بهترین انواع گروبگ از طریق همین بستر اینترنتی برای مشتریان امکان پذیر می باشد.