با کیفیت ترین نوع کوکوپیت

فروش با کیفیت ترین نوع کوکوپیت

با کیفیت ترین نوع کوکوپیت توسط نمایندگی های شرکت های وارادتی کشورهایی مثل  سریلانکا وهند به بازار ایران عرضه می شود.

کوکوپیت چیست

کوکوپیت یک نوع بستر برای کاشت محصولات کشاورزی است و میتواند جایگزین خاک طبیعی باشد.در واقع کوکوپیت را به خاک می افزایند تا باعث افزایش تخلخل خاک شوند.
فشرده بودن خاک مانع از رسیدن آب وهوای مناسب به ریشه گیاه می باشد وباعث آسیب رساندن به گیاه می شود همچنین اکثر گیاهان نسبت به میزان آب بسیار حساس بوده وبه خاکی مرطوب نیاز دارند.

با کیفیت ترین نوع کوکوپیت

کوکوپیت به رشد گیاه کمک بسیاری میکند وزن بسیار کمی هم دارد. از ویژگی های دیگر کوکوپیت قابلیت جذب بالای آن است این ویژگی موجب می شود تا خاک گیاه برای مدت زمان بیشتری رطوبت خود را حفظ کند.
ساختار الیافی کوکوپیت باعث مقاومت خاک در مقابل قارچ و باکتری می شود. این محصول علاوه براستفاده در بخش کشاورزی برای پرورش گیاهان خانگی نیز مناسب است.
یکی از مهمترین دلیل برای با کیفیت بودن کوکوپیت تست حجم کوکوپیت است. مراحل تست حجم کوکوپیت :

  • تکه ای از کوکوپیت را با وزن مشخص برمی داریم
  • کمی آب به آن اضافه می کنیم تا به همه جای آن نفوذ کند.
  • با دست کوکوپیت را فشار می دهیم تا آب آن کامل گرفته شود
  • دوباره تکه برداشته شده را وزن میکنیم

تکه ای که برداشتیم وزن آن افزایش یابد به نسبت حجم آن نیز تعیین می گردد.بعنوان مثال اگر تکه برداشته شده یک کیلوگرم باشد وبعد از انجام مراحل پنج کیلو گرم شود ، قالب پنج کیلوگرمی ما بیست وپنج لیتری محسوب می شود. حجم کوکوپیت بسیار مهم و تاثیرگذار در بهره وری است.

با کیفیت ترین نوع کوکوپیت

نمایندگی ها فروش کوکوپیت با کیفیت

بیشتر کوکوپیت با کیفیت از کشور سریلانکا وارد می شود. این شرکت های تولیدی در سریلانکا در ایران هم نمایندگی فروش دارند.
البته باید این را هم درنظر داشته باشیم که کوکوپیت با کیفیت هندی هم داریم منتها در ایران این تصور وجود دارد که با کیفیت ترین کوکوپیت ها برای کشور سریلانکاست.
کشاورزان برای خرید انواع کوکوپیت با کیفیت می توانند به نمایندگی ها مراجعه کنند زیرا علاوه بر معتبر بودن این نمایندگی ها با قیمت ارزانتری می توانند دریافت کنند.

با کیفیت ترین نوع کوکوپیت

فروش اینترنتی کوکوپیت با کیفیت

کوکوپیت علاوه بر اینکه در نمایندگی ها فروش بصورت حضوری ارائه می شود در فروشگاه های آنلاین بصورت اینترنتی نیز عرضه می شود.
با کیفیت ترین کوکوپیت را می توانید در سایت ما سفارش دهید.